شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

  رفع مسئولیت

  1- بازار فایل فروشگاهی با تمامی امکانات مورد نیاز یک فروشگاه فایل برای کاربر ایجاد می نماید اما پشتیبانی محصول هر فروشگاه تماما مربوط به فروشنده می باشد و بازار فایل هیچ گونه مسئولیتی دررابطه با خدمات پشتیبانی محصولات برعهده نخواهد داشت.

  2- بازار فایل از اطلاعات کاربران به صورت منظم بکاپ خواهد گرفت اما در صورت وقوع حوادث پیش بینی نشده همچون سیل ،زلزله ،جنگ ،تحریم و… واز بین رفتن اطلاعات سرور، بازار فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با اطلاعات از دست رفته بر عهده نخواهد داشت .

  3- در صورتی که فروشنده کالایی را با نام دیگری بفروش برساند و یا فایل ناقص باشد ضمن مسدود شدن اکانت فروشنده متخلف مسئولیت فروش فایل های مذکور بر عهده فروشنده فایل خواهد بود و بازار فایل هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

  4- فروش فایل های که مربوط به فهرست مصادیق محتوای مجرمانه می باشد غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده ضمن مسدود سازی و در اختیار قرار دادن اطلاعات کاربر خاطی به مراجع قانونی در صورت درخواست مراجع ،بازار فایل مسئولیتی از جانب آن بر عهده نخواهد داشت.

  5- فایل های که کپی رایت دارند فروش آنها بدون کسب اجازه از صاحب اثر ممنوع بوده و تخلف محسوب خواهد شد و در صورت شکایت صاحب اثر و درخواست مراجع قانونی اطلاعات کاربر خاطی در اختیار مراجع قرار خواهد گرفت همچنین با توجه به اعلام وزارت علوم مبنی بر غیر قانونی بودن فروش، انجام و خرید پایان نامه، فروش پایان نامه در فروشگاه های بازار فایل ممنوع خواهد بود و در صورت مشاهده حساب کاربر خاطی غیر فعال خواهد شد لذا بازار فایل با توجه به اطلاع رسانی قبلی مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

  6- مشتری یا پرداخت کننده یا خریدار محصول تنها تا ۲۴ ساعت پس از پرداخت خود می تواند اقدام به اعلام عدم تحویل محصول (دانلود) از سوی فروشگاه نمایید، که در این صورت پس از اعلام خریدار پشتیبانی اقدام به حل مشکل دانلود مشتری خواهد نمود و درصورتیکه محصول تحویل داده شده (دانلود شده) مطابق توضیحات محصول نباشد مبلغ پرداختی در حساب فروشنده تا مشخص شدن وضعیت و تحویل سفارش مسدود می گردد ، همچنین تمام ادعای های دو طرف در صورتی مورد پذیرش است که بر اساس ارائه مستندات باشد و محل طرح این موارد قسمت پشتیبانی فروشگاهی است که خرید در آن انجام شده است که گفتگو بین فروشنده و خریدار برقرار می گردد.

  درصورت قرار گرفتن محصول شما به صورت غیر مجاز داخل سایت ، صاحب اصلی محصول از بخش تماس با ما به بخش مدیریت اطلاع داده تا محصول توقف فروش شود

  رفع مسئولیت